Instagram Follow on Instagram Zarabianie na blogach - czyli jak dorobić dzięki własnej kreatywności :) : Jak założyć Fanpage ?

poniedziałek, 20 kwietnia 2015

Jak założyć Fanpage ?

Kiedy zdecydujecie się już na założenie bloga i zdobędziecie pierwszych czytelników staniecie przed kolejnym wyzwaniem. A mianowicie jak być z czytelnikami na bieżąco nie koniecznie pisząc codziennie nowe posty. Oczywiście jeśli tak robicie to chwała Wam za to jednak z doświadczenia wiem, że prędzej czy później zacznie brakować czasu i będziecie pisać 2-3 razy w tygodniu jak nie rzadziej :) Wtedy najlepszym rozwiązaniem by utrzymać czytelnika będą krótkie i zarazem ciekawe informacje, które możecie przekazywać częściej np. za pomocą portali społecznościowych. 

Na temat czy fanpage się opłaca zdania są podzielone. Są zarówno zwolennicy jak i przeciwnicy. Czy to będzie facebook czy G+ czy Tweeter to już zależy od Was. Ja osobiście dużo działam na FB i pokaże Wam jak zrobić fanpage. O tym czy warto mieć fanpage czy nie napiszę może kiedyś osobnego posta :) 
Wpisujemy wszystkie potrzebne dane, może być pseudonim albo już docelowa nazwa naszego fanpage klikamy rejestracje i potem wybieramy utwórz stronę. Pojawi się następujące okno : Tutaj w zależności od tego dla kogo chcemy utworzyć fanpage, wybieramy odpowiednią kategorię. Jeśli chodzi o blogi to ja z reguły wybieram społeczność. Jak widać próbuję stworzyć fikcyjnego fanpage "zarobki na bloguu" po uzupełnieniu danych możemy śmiało startować z gotowym fanpage. 

Macie strony na facebooku, G+ swoich blogów? Biznesów ?

4 komentarze: