Instagram Follow on Instagram Zarabianie na blogach - czyli jak dorobić dzięki własnej kreatywności :) : ReachBlogger - pierwsze zlecenie zakończone sukcesem

wtorek, 3 marca 2015

ReachBlogger - pierwsze zlecenie zakończone sukcesem

W grudniu pisałem Wam o platformie współpracy ReachBlogger, dokładniej w tym poście. Jakiś czas temu zgłosiłem się do pierwszego zlecenia, które miałem wykonać na jednym ze swoich blogów. Warunkiem przystąpienia do zlecenia było posiadania bloga, który ma minimalną oglądalność 25 000 miesięcznie. Jeden z moich blogów spełnia te warunki więc postanowiłem się zgłosić. Warunkiem było umieszczenie linka do sklepu w treści posta nie koniecznie związanego ze sklepem. Zadanie wydało mi się dość proste więc swoją ofertę wyceniłem na 50 zł, po akceptacji klienta przystąpiłem do realizacji. 

Cała obsługa zlecenia jest bardzo prosta, w panelu mamy dokładnie opisane co jest warunkiem zlecenia, dodatkowo możemy stale kontaktować się z klientem za pomocą czegoś w rodzaju skrzynki pocztowej. 

Po wykonaniu zlecenia wklejamy link z adresem strony z potwierdzeniem wykonania zlecenia i czekamy na akceptacje klienta.

Moje zlecenie zostało zaakceptowane przez klienta więc na moim koncie pojawiło się 45 zł zrzut poniżej. Dlaczego 45 ? Bo 5 to prowizja ReachBlogger :)
  


Teraz pozostaje pytanie zbierać do większej kwoty czy już wypłacać ? Wypłaty realizowane są tutaj na zasadzie umowy o dzieło. Chyba jeszcze poczekam bo mam dwa zlecenia w trakcie realizacji.

Wam udało się coś zarobić na ReachBlogger ?

8 komentarzy:

 1. Ciekawy system zarabiania :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jedyny minus to dość mało zleceń w serwisie ale mam nadzieję, że się rozwiną.

   Usuń
 2. Jak ja ich pytałam od ile wypłata - pisali, że od 50 zł...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zobaczymy, mam jeszcze jedno zlecenie do wykonania i zobaczę jak wygląda u nich wypłata.

   Usuń
 3. Ja mam też trochę uzbierane i jak zrobie jedno jeszcze zlecenie to będę starał się wypłacić.

  OdpowiedzUsuń
 4. Polecam wypłacać od kwot powyżej 200zł, mniej podatku, więcej na koncie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Właśnie planuje zebrać jak największą kwotę, jednak jest dość mało zleceń pod moją tematykę więc może to trochę potrwać.

   Usuń