Instagram Follow on Instagram Zarabianie na blogach - czyli jak dorobić dzięki własnej kreatywności :) : ReachBlogger - drugie zlecenie zamknięte + co tam w PP Skąpiec i Ceneo

środa, 11 marca 2015

ReachBlogger - drugie zlecenie zamknięte + co tam w PP Skąpiec i Ceneo

Parę razy na blogu wspominałem o platformie ReachBlogger, wpisy na ten temat znajdziecie tutaj i tutaj. Nie ukrywam, że ta platforma bardzo przypadła mi do gustu i ostatnimi czasy rozwinąłem swoją działalność na niej jeśli chodzi o pobieranie zleceń do realizacji. Fakt na razie jest ich dość mało oraz z tygodnia na tydzień baza zleceń rozwija się o nowe kategorie tematyczne i nowe możliwości współpracy. Ja na razie na brak pracy nie narzekam, parę dni temu udało mi się wykonać kolejne zlecenie, a kolejne blogi zgłosiłem do następnych. 


Dwa zlecenia na wykonanie których poświęciłem około 3 godzin za kwotę 90 zł po odliczeniu prowizji to chyba nieźle ? W każdym razie mnie pasuje i zostaje na tej platformie na dłużej.

Natłok pracy spowodował, że trochę zapomniałem o programach partnerskich Skąpiec i Ceneo więc tym bardziej zdziwiłem się gdy po zalogowaniu zobaczyłem, że zarobki systematycznie rosną. Rzućcie okiem poniżej :

Skąpiec 22,36 zł


Ceneo  13,05 zł


Mam nadzieję, że do końca roku uda się na tych PP uzbierać wyczekiwaną 100 zł do wypłaty i budżet w grudniu zakończę + 200 zł z reklam które po prostu wiszą na blogach :) 

A jak u Was z zarobkami ? Działacie coś na Reach Blogger ?5 komentarzy:

 1. Nie (jeszcze?). Zarobki mi nieco wzrosły :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Tak :) Kilka razy na miesiąc zdarza mi się napisać wpis z Reachblogger. Bardzo dobrze mi się z nimi współpracuje. Często polecam ich na swoim blogu ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie słyszałem wcześniej o tym Reachblogger. Muszę przyznać, że całkiem ciekawa opcja do zarobienia dodatkowych środków.

  OdpowiedzUsuń
 4. Mam u nich zarobione prawie 200 pln, ale również pory przed dokonaniem wypłaty. Dlaczego? Bo trzeba u nich podpisać umowę o dzieło, a to sugeruje że ja pracuje dla nich. ZUS takie umowy podważa. Jedna firma z którą tak współpracowałem miała kontrolę ZUS i musiałem się stawić na przesłuchanie.
  To strzał w stopę dla firm gdy rozliczają się w taki sposób.

  OdpowiedzUsuń