Instagram Follow on Instagram Zarabianie na blogach - czyli jak dorobić dzięki własnej kreatywności :) : Programy Partneskie - Skąpiec.pl

poniedziałek, 27 października 2014

Programy Partneskie - Skąpiec.pl

Pierwszym programem partnerskim którym chciałem Wam przedstawić jest Skąpiec.pl. Program ten polecam w szczególności początkującym ponieważ jest w nim dość dużo kreacji reklamowych do wyboru i liczne produkty, które mogą pasować do wielu tematycznych blogów. Co najważniejsze dla początkujących nie ma limitów odnośnie przystąpienia, nie musicie przekraczać żadnej granicy wyświetleń ani przekraczać określonej liczby page rank. 

Członkostwo w serwisie jest całkowicie darmowe, a tutaj macie napisane jak się zarejestrować. Jeszcze zdjęcie dla zainteresowanych :


Po rejestracji możemy od razu instalować na blogu kreacje reklamowe i zacząć zarabiać. Wiadomo wszystko brzmi ładnie w praktyce. Żeby otrzymać prowizję gość naszej strony musi kliknąć w link skąpca, a następnie wejść w któryś proponowany sklep. Jest to dość intuicyjne i dużo użytkowników tak robi. Ja mając reklamę skąpca na blogu od 5 dni zarobiłem już 2,47 zł tak ktoś może się śmiać, że mało ale moim zdaniem wcale nie jak na bloga który na razie ma po 50 wyświetleń dziennie (i wciąż rośnie). Dla jednych mało dla drugich dużo w każdym razie zarobiłem je nie zmuszając zbytnio nikogo do kupna produktów mam na blogu po prostu wyszukiwarkę Skąpca.

Poniżej dowód zarobków i przykładowe menu Panelu Administracyjnego.


Panel jest bardzo prosty i intuicyjny. Statystki pozwalają nam śledzić ilość, wyświetleń, kliknięć, przekierowań i zarobki.
Formy reklamowe pozwalają tworzyć reklamy na bloga.
Rozliczenia służą do wypłaty pieniędzy. Uwaga wypłacają od 100 zł 

Reszty chyba nie muszę tłumaczyć. 

Zachęcam do działania w tym programie partnerskim. W notce nie ma żadnych ukrytych reflinków po prostu polecam ten PP jako dobry początek w zarabianiu na blogu. W razie pytań piszcie na maila albo w komentarzach.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz