Instagram Follow on Instagram Zarabianie na blogach - czyli jak dorobić dzięki własnej kreatywności :) : Zestawienie zarobków Listopad + plan na przyszłość

sobota, 29 listopada 2014

Zestawienie zarobków Listopad + plan na przyszłość

W dzisiejszym poście przedstawie Wam zestawienie jak na razie skromnych zarobków za Listopad plus plany na przyszłość odnośnie powiększenia dochodów :)

Zarobki co prawda nie powalają na kolana ale jest widoczny progres :

Adsense (na blogu od 11.11) - 10,55 zł - Zarobki z Adsense są zsumowane z dwóch moich blogów http://zarobkinablogu.blogspot.com/ i http://pakerniablog.blogspot.com/

Program partnerski Ceneo - 1,74 zł (dość kiepsko)
Giełda Tekstów - 7 zł (trzy sprzedane teksty )
Suma - 30,23 zł  
Zarobki w porównaniu z poprzednim zestawieniem (13 listopada) powiększyły się o 16,27 zł (30,23 - 13,96)

Wnioski : 
Z Adsense jestem jak na razie zadowolony chociaż wielu z Was uzna, że pewnie zarobki mogły by być wyższe. Planuje wznowić działalność na blogu Pakernia gdyż bardzo go ostatnio zaniedbałem. Zobaczymy co z tego wyjdzie :) 

Program Partnerski Skąpiec - tutaj jestem zadowolony z zarobków, które systematycznie wzrastają :) 

Program Partnerski Ceneo - w tym przypadku jestem dość rozczarowany. Nie wiem czemu są tak niskie zarobki możliwe, że trzeba zmienić rodzaje boxów reklamowych.

Giełda tekstów - Jak na razie kolejne dwa teksty udało się sprzedać. Pięć czeka na sprzedaż. W tym przypadku dużo zależy od szczęścia i tematyki, raz możemy sprzedać np. trzy teksty w jeden dzień, a innym razem nic przez dwa tygodnie.

Plany na przyszłość : 

Dodatkowe programy partnerskie o których wkrótce napiszę.
Stworzyć więcej tekstów na giełdy plus zacząć działać na innej giełdzie (o tym też wkrótce)
Rozruszanie "zaniedbanego" bloga o którym pisałem wyżej.

A jak u Was z zarobkami za Listopad ? :)

9 komentarzy:

 1. Jak to? 7 zł (SIEDEM ZŁOTYCH) za trzy artykuły? O czym były te artykuły? Przecież to niemożliwe, na każdy artykuł trzeba przeznaczyć trochę czasu, zrobić jakieś badania, przede wszystkim NAPISAĆ coś mądrego. To ile czasu zajmuje Ci jeden artykuł? Sekundę?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Błąd z mojej strony, masz 100% rację, złej nazwy użyłem. Nazwę to tekstami bo artykuły to jednak za dużo powiedziane.

   Usuń
 2. 7 zł bo tyle autor wydał na zakup tekstów na Giełda Tekstów, tyle że przypuszczam że w tej cenie są po prostu niskiej jakości teksty nie przekraczające 1000 znaków..

  OdpowiedzUsuń
 3. A Ja powiem, że SUPER! Ja w ostatnim miesiącu nie najgorzej, ale to jest póki co tragedia ;) Teraz będzie najgorzej, przez różne wariacje z programami, w których uczesniczyłem. Ale trzeba się uczyć ;) 30 zł, czyli np. Doładowanie do telefonu, na pierwszy miesiąc serwer i domenę jest :) tak więc działaj tak dalej. Będę śledził blog :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki :) Mam nadzieję, że dalej będzie progres i Tobie też życzę dalszych sukcesów :)

   Usuń
 4. Ważne, że jest progres w stosunku do poprzedniego miesiąca, tak trzymać. Sumienna praca i wytrwałość daje możliwość zarobienia na blogu.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na razie kokosów nie ma, ale tak jak już pisałem zarabianie na blogu to ciężki kawałek chleba i nikt nie zarobi na początku 2000 zł miesięcznie :)

   Usuń
 5. Widzę, że blog funkcjonuje od października zeszłego roku, więc jest jeszcze młodziutki, a tu już parę groszy wpadło. Jest dobrze ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Czasem można było zarobić na zleceniach na Giełdzie Tekstów, ale niestety wiele ofert to zaniżone stawki. Życzę powodzenia w pomnażaniu zarobków ;)

  OdpowiedzUsuń